Spúšťame Inkubátory a Akcelerátory

Máme aj nové výzvy na laby.
24. 10. 2022
#vyzvy
#AkademiaKKP
Inkubator-podnikatelskeho-konceptu-IDEA

INKUBÁTORY pre všetkých nepodnikateľov s nápadom

Vďaka Inkubátorom Akadémie KKP môžeš začať svoje podnikanie. Máš nápad, ale nevieš čo s ním? Potrebuješ nakopnúť? Prihlás sa na náš Inkubátor IDEA – Inkubátor podnikateľského konceptu. Tvoj nápad už naberá kontúry a potrebuješ pomôcť s plánom? Máme pre teba Inkubátor PLAN – Inkubátor podnikateľského plánu.

AKCELERÁTOR PRE ZAČÍNAJÚCICH PODNIKATEĽOV

Akcelerátor podnikateľského plánu – QUICK START posunie tvoje podnikanie na vyššiu úroveň. Máš podnikateľského ducha, rozbehol si svoje KKP podnikanie a chceš ho posunúť ďalej? Potom si na správnom mieste. Pod vedením expertov z praxe sa dozvieš, ako zdokonaliť svoje zručnosti v rámci tvojho podnikania.

ROZVÍJAJ SVOJE ZRUČNOSTI NA LABOCH

svetlo-zivych-podujati

Okrem Inkubátorov a Akcelerátorov sa môžeš prihlásiť na aktuálne výzvy LABov KCN. Vladimír Pristaš a Martin Švolík prevedú budúcich osvetľovačov živých podujatí od zapájania techniky až po prácu v programe na tvorbu svetelného disagnu eventov. Pavol Prekop odovzdá svoje zručnosti s prenášaním obrazu na textil prostredníctvom sieťotlače, stencilu a linorytu. Výzvy na LABy sú pre nepodnikateľov aj podnikateľov zároveň. Vyber si výzvu pre teba!