Ako zarábať kreativitou? // Workshop s Danielom Hevierom

#KCNworkshop
#KKP

Kreatívna práca je ťažko merateľná časom. Nikdy nevieš, kedy dostaneš skvelý nápad, ktorým môžeš začať zarábať. Zrazu sa tvoje hobby stane zároveň tvojou prácou, ktorou sa môžeš živiť. Dizajnéri popredných automobiliek, filmoví režiséri, hudobníci, výrobcovia šperkov, tvorcovia reklám, architekti, ale aj reperi, tvorcovia módy, aplikácií či počítačových hier patria do oblasti kultúrneho a kreatívneho priemyslu. 

 

 

Ako sa začať živiť kreatívou? Prečo si vybrať práve túto cestu? Workshop s Danielom Hevierom ti zodpovie nielen tieto otázky. V praktických aktivitách sa naučíš, ako privolať nápad, ako zmobilizovať sily na jeho realizáciu, ako nájsť inšpiráciu či spolutvorcov.

Dátum
17/12/2022
Vstup
Zdarma
Miesto
Synagóga Nitra
Čas
16:00 - 19:00
Facebook event
Daniel-Hevier
Daniel Hevier

Je takmer univerzálnou tvorivou osobnosťou. Stal sa autorom poézie, prózy, esejí, básní pre deti, rozprávok, prekladov, autorských antológií pre dospelých i pre deti, textov piesní, divadelných a rozhlasových hier, libret muzikálov, filmových a televíznych scenárov, scenárov pre multimediálne projekty a spolupracuje s rozhlasom aj televíziou. Okrem toho sa venuje výtvarnému umeniu, interpretácii vlastných piesní a autorskému divadlu. Daniel Hevier je aj priekopníkom tvorivého písania na Slovensku, vedie početné workshopy a e-learningové tvorivé písanie online.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – stredné, Kreatívneho centra Nitra.

Majiteľom autorských práv publikovanej fotografie je Daniel Hevier.