BEYOND MUSIC STUDIO pre HUdobníkov

#sietovanie
#hudba
Beyond Music Studio

Beyond Music Studio je profesionálne hudobné štúdio v Nitre. Vzniklo spoluprácou Tomáša Lobba a Mareka Rakovického, dlhoročných spolupracovníkov v Rakovického bratislavskom štúdiu LVGNC Studios. Beyond Music Studio sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí rodinných domov mimo centra Nitry. Zameriava sa na hudobnú produkciu, mixing, mastering, ale aj nahrávanie podcastov či produkciu sample packov.

 

Po prezentácii bude priestor na otázky a vzájomne spoznanie sa.

Vstup voľný
Pridaj sa k nám, spoznaj Tomáša a Martina, ktorí ti predstavia BEYOND MUSIC STUDIO.
Dátum
14. 12. 2022
Miesto
Gio Caffe, Kupecká 2, 949 01 Nitra
Čas
17:00 - 20:00
Facebook event
martin-zaujec
Martin Zaujec
manažér, asistent produkcie, zvukový technik

Martin je jedným z klenotov v rámci nitrianskej kultúrnej scény. Má skúsenosti z oblasti live zvučenia, hudobnej produkcie, svetelného a stage dizajnu, organizácie eventov, copywritingu, tvorby webových stránok a prekladov. Vďaka svojej všestrannosti a schopnosti rýchlo sa prispôsobiť akejkoľvek situácii je prínosom pre rôzne tvorivé tímy. Je tiež aktívnym multiinštrumentalistom. Pôsobí v niekoľkých kapelách, kde hrá na bicie, klávesy, gitaru a robí vokály.

tom-lobb
Tom Lobb
majiteľ, producent, zvukový inžinier, songwriter

Hudobný producent s vynikajúcimi skúsenosťami v širokej škále hudobných štýlov. U interpretov je v štúdiu obľúbený pre jeho šikovnosť, ochotu pracovať so zvukom a nebojácnu chuť experimentovať, keď si to situácia vyžaduje. Posledných 10 rokov pracoval po boku Mareka Rakovického v LVGNC studios. Tom je tiež aktívnym hudobníkom a spevákom vo svojej kapele LUVVER.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – malé, Kreatívneho centra Nitra.

Majiteľom autorských práv publikovaných fotografií je Beyond Music Studio.