ESTER SABIK pre Vizuálne Umenie, multimédiá a audiovíziu

#sieťovanie
#vizuálne umenie
ester-sabik

Mladá nitrianska fotografka a vizuálna umelkyňa, Ester Sabik, predstaví svoju tvorbu všetkým, ktorí sa zaujímajú o vizuálne umenie, multimédiá a audiovíziu. Priblíži svoje štúdium na École nationale supérieure de la photographie vo francúzskom Arles. Ester sa zameriava najmä na analógovú fotografiu, ale v jej tvorbe prepája aj umenie s novými technológiami.

 

Po prezentácii bude priestor na otázky a vzájomne spoznanie sa.

Vstup voľný
Pridaj sa k nám, spoznaj Ester a jej kreatívnu tvorbu.
Dátum
19. 10. 2022
Miesto
Jazz Caffe, Radlinského 110/13, 949 01 Nitra
Čas
17:00 - 20:00
Facebook event
ester-sabik
Ester Sabik
Fotografka a vizuálna umelkyňa

Ester Sabik v roku 2020 ukončila svoje štúdium na Katedre fotografie a nových médií Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. V rámci programu Erasmu sa dostala na francúzsku univerzitu v Arles, kde je ešte stále jedinou Slovenkou, ktorá túto školu absolvovala. Ester sa prevažne zameriava na analógovú fotografiu, ale taktiež prepája umenie s multimédiámi. V jej dielach môžeme vidieť performance, site specific inštalácie či krehké objekty reflektujúce postrehy prítomného okamihu.

Každý mesiac organizujeme 4 networkingové stretnutia na rôzne témy. Ak patríš do našich oblastí: remeslá, hudba, vizuálne umenie, multimédiá, audiovízia, scénické umenie, a rád/rada by si prezentoval/a svoju skúsenosť, môžeš sa ozvať našej Mati na kerteszova@msunitra.sk.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – malé, Kreatívneho centra Nitra.

Majiteľom autorských práv publikovaných fotografií je Ester Sabik.