KCN pre REmeselníkov

#KCNprednaska
#sietovanie

Prieskumy a stretnutia z posledných mesiacov nám potvrdili, že kreatívci potrebujú priestor na stretávanie sa, sieťovanie a zdieľanie svojich skúseností.

 

Od septembra preto spúšťame pravidelné stretnutia ľudí z KKP. Pridaj sa na prvé stretnutie remeselníkov s Kreatívnym centrom Nitra. Dozvieš sa z prvej ruky, prečo Kreatívne centrum Nitra vzniklo a čo má v pláne pre kreatívcov. Predstavíme ti:

  • Akadémiu KKP – vzdelávacie kurzy Inkubátory & Akcelerátory, remeselné Laby (workshopy), PaP (Podporné a predajné programy) a ďalšie aktivity KCN
  • ako môžeš využiť nefinančnú pomoc či zdieľať svoje skúsenosti ako expert KCN
  • zázemie pre REmeselníkov, ktoré budujeme v priestoroch Kasární na Martinskom vrchu
  • výsledky prieskumu a závery zo stretnutia s expertmi, ktoré ovplyvnili modelovanie remeselných dielní, výber techniky i technológií na prácu s textilom, kovmi, šperkom aj drevom

 

Po úvodnej prednáške sa nás budeš môcť pýtať, čo ťa bude zaujímať, lepšie sa s nami spoznať a zoznámiť sa s ostatnými kreatívcami.

Vstup voľný
Pridaj sa a príď s nami kreovať budúcnosť KKP nielen v Nitre.
Dátum
07.09.2022
Miesto
Fotogaléria Trafačka, Nitra
Čas
9:00 - 12:00
Facebook event

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Autor ilustrácie: Martin Lacko