KCN talk: S Marekom Pupákom nielen o projekte Blue Grandma

#KCNworkshop
#fotografia

Tvorca profilu Blue Grandma o dokumentárnej fotke a tvorbe obsahu na sociálnych sieťach

Dokumentárna fotografia vie byť aj hlavným zdrojom príjmu kreatívca. Aké boli začiatky Mareka Pupáka? Prečo sa rozhodol pre túto profesiu? 

Mladý fotograf porozpráva o svojej ceste v oblasti fotografie, posunie odporúčania ako kreatívne tvoriť obsah na sociálnych sieťach a áno, nezabudne aj na svoj aktuálne najpopulárnejší projekt, Blue Grandma.

 

Autor fotografie: Marek Pupák

Dátum
21/02/2023
Vstupenka
Vstupenky na podujatie si budete môcť zakúpiť na mieste
Miesto
Synagóga Nitra
Čas
18:00
Cena
2 €
Facebook event
Marek Pupák
Dokumentárny fotograf a vnuk #bluegrandmy

Marek je slovenský dokumentárny fotograf. Študoval na Akadémii umení v Banskej Bystrici, Fakulte dramatických umení, v odbore Réžia dokumentárnych filmov. Jeho fotografie boli publikované v slovenských aj zahraničných magazínoch. Jeho práca bola ocenená v súťaži Slovak Press Photo. S dokumentárnou a portrétnou fotografiou pracoval vo viacerých autorských cykloch a sériách. Medzi jeho najznámejšie projekty v súčasnosti patrí dokumentárna séria Blue Grandma, kde dokumentuje život svojej modrovlasej babičky.

 

Fotka: Soňa Mayerová

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – malé, Kreatívneho centra Nitra.

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.