SEKÁČ pre REmeselníkov

#sieťovanie
#textil
sekac-interier

Pokračujeme v pravidelných networkingových stretnutiach.

 

Spoločné stretávanie raz za mesiac začíname v októbri predstavením lokálneho SEKÁČU, ktorý okrem predaja kúskov z druhej ruky vdychujú starému a nepredajnému textilu nový život upcykláciou.

 

Sekáč organizuje bazáre, swapy a šíri myšlienku zodpovedného nakupovania šetrnejšiemu k nášmu životnému prostrediu. Katka Kožená so svojou sestrou Natáliou, maminou a štvornohou Ejsi nás prevedú vznikom tejto značky, priblížia nám, aké je to viesť rodinný podnik a aké sú ich ďalšie plány.

 

Samé o sebe hovoria: “Sekáč nechce byť iba obchodom s oblečením, ale predovšetkým miestom pre stretávanie sa ľudí s ekologickým cítením.”

 

„Sekáč je láska, tvoj nový kúsok je láska, ty si láska!“

 

Po prezentácii bude priestor na otázky a vzájomne spoznanie sa.

Vstup voľný
Pridaj sa k nám a spoznaj podnikavé a kreatívne dievčatá zo Sekáču.
Dátum
5. 10. 2022
Miesto
Jazz Caffe, Radlinského 110/13, 949 01 Nitra
Čas
17:00 - 20:00
Facebook event
katarina-kozena
Katarína Kožená
Majiteľka obchodu Sekáč

Katka je šikovná a kreatívna žena s večným úsmevom na perách. Ako majiteľka lokálneho Sekáču, ktorý prevádzkuje so svojou sestrou Natáliou a maminou Evou, postupne založila a rozbehla značku UPCYKLOVÉ. Unikátne oblečenie navrhuje a šije prevažne zo starých pánskych košieľ, ale nájdete u nej i šaty s použitej návlečky alebo iných materiálov. Prvé kúsky ušila už počas strednej školy. Po nej pracovala v rôznych podnikoch ako čašníčka. Kreatívna práca je však chýbala a jej príležitosť prišla, keď našla priestor na prenájom na pešej zóne. Katka je naozaj tvorivý kreatívec, ktorý žije a pracuje u nás v Nitre.

Každý mesiac organizujeme 4 networkingové stretnutia na rôzne témy. Ak patríš do našich oblastí: remeslá, hudba, vizuálne umenie, multimédiá, audiovízia, scénické umenie, a rád/rada by si prezentoval/a svoju skúsenosť, môžeš sa ozvať našej Mati na kerteszova@msunitra.sk.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – malé, Kreatívneho centra Nitra.

Majiteľom autorských práv publikovaných fotografií je Sekáč.