Sharpe a LALA pre HUdobníkov

#sietovanie
#hudba

Váhaš ako, a kde prezentovať svoju tvorbu?

 

Mišo Berezňák, riaditeľ showcasového festivalu Sharpe a člen LALA Slovak Music Export, priblíži aké sú možnosti promovania svojho hudobného projektu na trhu.

Sharpe Music Festival & Conference prináša každoročne do Bratislavy slovenskú aj zahraničnú progresívnu súčasnú hudobnú tvorbu a expertov z hudobného priemyslu. Vďaka nezávislej platforme LALA Slovak Music Export sa môžeš vzdelávať a nájsť podporu zviditeľnenia sa na Slovensku aj v zahraničí. Príď sa sieťovať s ostatnými hudobníkmi a nájdi odpovede na témy, ktoré ťa zaujímajú.

Dátum
9/11/2022
Miesto
LifeHouse /city/, Kmeťkova 27, Nitra
Čas
17:00 - 20:00
Facebook event
Michal Berezňák
Produkčný, manažér, promotér v oblasti hudobného priemyslu
Michal pôsobí v oblasti hudobného priemyslu už dlho. Produkčný, manažér, promotér. Vedie tím hudobného festivalu spojeného s konferenciou, Sharpe Music Festival&Conference, ktorý sa koná každoročne v Novej Cvernovke, v Bratislave. Je členom iniciatívy, LALA Slovak Music Export, platformy, ktorá podporuje a vzdeláva o hudobnom priemysle na Slovensku. Stretnúť ste ho mohli na niekoľkých festivaloch ako člena tímov: Wilsonic festival, Uprising festival, Neon festival, Pohoda festival, Grape festival, Bratislavské jazzové dni, Waves festival, One day Jazz festival, Hip Hop Žije, ale aj v rámci koncertov The Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist, Glen Hansard, Iron MaidenAngažuje sa aj v rámci Združenia promotérov a hudobných festivalov, ktoré zastupuje záujmy organizácií, inštitúcií a ďalších subjektov hudobného priemyslu pri hájení záujmov so zástupcami štátu. Prácu promotéra a manažéra strieda dídžejovanie na rôznorodých žúroch. 

Fotografia: súkromný archív, M. Berezňák

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.

Podujatie sa koná v rámci hlavnej aktivity 3, malé workshopy, Kreatívneho centra Nitra.

Titulná fotka: Sharpe festival 2022, Kristína Králiková