V Nitre vznikne prvý jednodňový Concept store

#conceptstore
#KCNtrh

Nitriansky Sekáč sa na jeden deň premení na malý Concept store

 

Concept store v Nitre nemá zatiaľ svoje zastúpenie, a preto sme sa rozhodli v spolupráci so Sekáčom zorganizovať trh, kde sa nájde milovník lokálnych značiek oblečenia a doplnkov pre dospelých aj deti.

Poď do toho s nami. 

 

Čo ti ponúkame?

  •  predajné miesto na 8 hodín 
  •  predajný stánok
  •  8 – hodinový workshop podpory predaja  so skúsenými lektormi z praxe 
  •  4 hodiny individuálnych konzultácii na témy, ktoré ti pomôžu zlepšiť tvoj predaj a podnikanie
  •  propagáciu cez komunikačné kanály Kreatívneho centra Nitra
Termín konania trhu
2.9.2023  
Čas strávený na trhu
12:00 - 20:00
Miesto
Sekáč, Kupecká 11, 949 01 Nitra
Max. počet trhovníkov
15
Deadline prihlásenia
13.7.2023
Cena od
20 €

Na zobrazenie registračného formuláru sa musíte prihlásiť.

Matúš Hlinčík

Vyštudoval podnikový manažment na Vysokej škole manažmentu v Bratislave. Od roku 2011 je riaditeľom neziskovej organizácie Bronco v Trnave, kde vedie projekty: Galéria Výklad (verejná galéria), Kubik nápadov (kreatívno – komunitné centrum), Trnavský rínek (predajný trh) a Trnavský blšák. V roku 2019 sa stal členom kultúrnej komisie mesta Trnava a tiež poradného orgánu kultúrnej komisie pre Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, kde pôsobí doteraz. Vedie projekty ako Risko print  (risografcká dieľňa) či Kumšt (obchod s lokálnym dizajnom). Od roku 2014 je projektový manažér v kreatívnom štúdiu Cukru.

Júlia Čipčalová Oravcová

Pochádza z Prešova. Vyštudovala dejiny umenia a kultúry na Trnavskej univerzite. Pracuje ako account manažérka v grafickom štúdiu Pergamen, kde komunikuje s klientmi a kreatívnym oddelením, pracuje na pridelených projektoch, navrhuje produkčné riešenia a ich realizáciu. Aktuálne žije v Trnave, kde spoluorganizuje mestský trh Trnavský rínek.

Podmienky účasti

  • podnikateľ/ka (SZČO, slobodné povolanie, a.s.,…)
  • podnikateľský NACE kód zo Schémy de minimis (https://bit.ly/SKNACE
  • 18+ a trvalý pobyt na Slovensku
  • vyplnená Žiadosť o účasť v Programe Concept Store KCN # Sekáč

ADMINISTRATÍVNE PROCESY V SKRATKE

Uchádzačmi môžu byť podnikatelia (SZČO, slobodné povolanie, právnické osoby). Vyplnenú prihlášku prijmeme v KCN a spracujeme dáta pre Odbornú radu KCN (zložená z odborníkov z praxe), ktorá vyberie 15 uchádzačov podľa týchto kritérií: motivácia a prínos absolvovania trhu pre daného Žiadateľa, schopnosť definovať konkrétny účel využitia účasti v Programe na prípravu a rozbeh vlastného podnikania v KKP a/alebo rozvoj Žiadateľa a jeho schopností v KKP.

 

 

Viac info o výzve

Prílohy na stiahnutie

Ak ti nie je niečo jasné, ozvi sa našej koordinátorke Lenke

hankova@msunitra.sk

Akadémia KKP

Akadémia kultúrneho a kreatívneho priemyslu (KKP) Kreatívneho centra Nitra (KCN) ponúkne širokú škálu prednášok, workshopov aj individuálnych konzultácií. Naštartovať  alebo zlepšiť svoje podnikanie môžeš prostredníctvom inkubátorov a akcelerátorov, rozvoj kreatívneho talentu a odborných zručností ponúknu laby, štart a zviditeľnenie na trhu podporia podporné a predajné programy. Viac nájdeš v sekcii Akadémia KKP.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

 

Podujatie sa koná v rámci aktivity 2, PaP – Predajné a podporné programy Kreatívneho centra Nitra.

 

 

Výsledky Výzvy Dizajn trh zverejnenej dňa 22. 7. 2023