Vytvor logo a identitu svojej značky

#grafickýdizajn
#VUlab

PREDLŽUJEME TRVANIE VÝZVY.

Prihlásiť sa môžeš do 17. 02. 2023 do 12:00.

 

Baví ťa grafika a grafický dizajn? Chcel/a by si sa jej venovať viac?

Na našom LABe sa naučíš, ako komunikovať pomocou loga, aké sú základné princípy jeho tvorby a používania aj to, čo je dizajn manuál a ako ho správne používať či vytvoriť. Dozvieš sa tiež, kedy používať CMYK a kedy RGB, čo je to ochranná zóna loga a ako nastaviť jeho minimálnu veľkosť,. Naučíš sa, ako nakresliť vlastný nápad na logo vo vektorovej grafike pomocou softvéru Adobe Illustrator alebo jeho dostupnejších alternatív.

Vďaka nášmu LABu si osvojíš základy práce s vizuálnou identitou, ktoré ti pomôžu nastaviť tvoju značku alebo značku tvojho klienta tak, aby vypovedala všetko dôležité. Čaká ťa 30 hodín vzdelávania v rámci skupiny a 5 hodín individuálnych konzultácií (one to one) s naším lektorom.

Víkend 1
18.3.2023 (9:00 - 18:00) - 19.3.2023 (9:00 - 15:30)
Víkend 2
25.3.2023 (9:00 - 18:00) - 26.3.2023 (9:00 - 15:30)
Počet účastníkov je limitovaný (podnikatelia aj nepodnikatelia spolu)
15
Pre koho je táto výzva určená
nepodnikatelia (18+)
Úroveň
začiatočníci a mierne pokročilí
Miesto
kancelárie KCN, mestská Tržnica Nitra - 1.poschodie
Dátum zverejnenia výzvy
25.1.2023
Deadline prihlásenia
17.2.2023
Občerstvenie a obed nie sú súčasťou labu
Občerstvenie ani obed nie sú súčasťou stretnutí. Každý deň bude aj obedová prestávka. Môžeš si so skupinou niekde vybehnúť v rámci obedovej pauzy alebo si objednáme spoločný obed.
Ubytovanie
Ak nie si z Nitry, daj nám vedieť. Pomôžeme ti s rezervovaním cenovo dostupného ubytovania blízko miesta konania labu.
Cena od
65 €

Na zobrazenie registračného formuláru sa musíte prihlásiť.

Ľuboš Gondáš
Ľuboš Gondáš
grafický dizajnér

Ľuboš sa oblasti grafického dizajnu venuje už viac ako 15 rokov. Momentálne pracuje ako brand manažér v jednej z najväčších bánk na Slovensku. Svoju prax v oblasti logo dizajnu a vizuálnej identity získal pôsobením v známej reklamnej agentúre MADE BY VACULIK a v ďalších projektoch na pozícii grafického dizajnéra. Pracoval na tvorbe vizuálnej idetnity viacerých väčších značiek (Tatra Banka, Volkswagen, Aegon, ZSE, Citroen, Hartmann, Microsoft, Dell, T-mobile, Tesco, Mercedes, Bory, Central, atď.).

Podmienky účasti

nepodnikateľ – fyzická osoba v zmysle Výzvy; trvalý pobyt na území Slovenska; vek 18+; vyplnenie formuláru s povinnými prílohami, ktoré stanovuje Výzva; absolvovanie minimálne 60 % skupinových vzdelávacích podujatí

ADMINISTRATÍVNE PROCESY V SKRATKE

Účastníkmi Vizuálneho labu: „Logo dizajn a vizuálna identita“ môžu byť podnikatelia (SZČO, slobodné povolanie, právnické osoby) a nepodnikatelia – fyzické osoby. Vyplnenú prihlášku prijmeme v KCN a spracujeme dáta pre Odbornú radu KCN (zložená z odborníkov z praxe), ktorá vyberie max 15 uchádzačov podľa týchto kritérií: motivácia pre účasť na LABe, prínos pre ďalšiu podnikateľskú činnosť.

Viac info o výzve

Aktualizácia výzvy k 10. 02. 2023

Ak ti nie je niečo jasné, ozvi sa našej koordinátorke Lenke.

olejarova@msunitra.sk

Laby KCN

Laby Kreatívneho centra Nitra rozvíjajú talent a zručnosti kreatívcov na rôznorodé témy v oblasti remesiel, hudby, multimédií, audiovízie, vizuálne a scénického umenia. Podporujú rozvoj odborných zručností u jednotlivcov, ktorí sa chcú v budúcnosti profesionálne venovať niektorej z oblastí kultúrneho a kreatívneho priemyslu, alebo ktorí už v nej pracovne pôsobia.

Akadémia KKP

Akadémia kultúrneho a kreatívneho priemyslu (KKP) Kreatívneho centra Nitra (KCN) ponúkne širokú škálu prednášok, workshopov aj individuálnych konzultácií. Naštartovať  alebo zlepšiť svoje podnikanie môžete prostredníctvom inkubátorov a akcelerátorov, rozvoj kreatívneho talentu a odborných zručností ponúknu laby, štart a zviditeľnenie na trhu podporia podporné a predajné programy. Viac nájdete v sekcii Akadémia KKP.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

 

Podujatie sa koná v rámci aktivity 2, Laby, Kreatívneho centra Nitra.

 

Autorské práva k použitej fotografii: Ľuboš Gondáš

 

Výsledky výzvy pre Lab Logo dizajn a vizuálna identita značky zverejnenej 25.1.2023