Buď súčasťou Trhu kreatívcov KCN

#TRHkreativcov
#KCNtrh

Prihlás sa do kreatívnej zóny Kreatívneho centra Nitra počas trhu Nitra milá, Nitra

 

Kreatívne centrum Nitra vytvorí počas trhu Nitra milá, Nitra predajné miesta pre záujemcov (podnikateľov) z kultúrno-kreatívneho priemyslu (KKP). Tvoj stánok bude umiestnený v centre mesta. Prečo sa prihlásiť práve cez nás?

 • poskytneme ti pekný stánok na 3 dni konania trhu
 • absolvuješ 8-hodinový workshop s expertom na zlepšenie tvojho predaja a dostaneš prehľad o ďalších trhoch na Slovensku
 • garantujeme ti miesto na ďalších dvoch mestských trhoch
 • budeš mať možnosť konzultovať svoje produkty / služby s daným expertom
 • budeme ťa propagovať cez naše sociálne siete

Ak by si mal/a akékoľvek otázky, ozvi sa našej Lenke na hankova@msunitra.sk 

. . .

Ako postupovať:

 • najprv sa prihlás cez stránku Mesto Nitra: Mestské trhy Nitra
 • následne sa zaregistruj na našej stránke (vytvor si užívateľské konto) podľa toho, či si právnická osoba, SZČO alebo Slobodné povolanie
 • preklikni na našu výzvu
 • vyplň prihlasovací formulár tu nižšie
 • hotovo, všetky výhody sú tvoje

 

Nitra milá, Nitra – Cyrilometodské slávnosti sú už niekoľko rokov súčasťou programovej ponuky Cyrilo-metodskej cesty, ktorá v roku 2021 získala certifikát Rady Európy a zaradila sa medzi jej 45 kultúrnych ciest. Ide o najvýznamnejšie podujatie regiónu, ktorého súčasťou môžete byť aj vy – podnikatelia z KKP.

 

Termín konania trhu
3.7. - 5.7.2023  
Čas strávený na trhu
Pondelok 12:00-20:00  Utorok 11:00-20:00 Streda 12:00-20:00
Počet trhovníkov
15
Deadline prihlásenia
15.5.2023
Cena od
20 €

Na zobrazenie registračného formuláru sa musíte prihlásiť.

Lektori

Martin Brix

Je organizátorom kultúrno-spoločenských podujatí ako Urban Market, SINGULARch (bývalé projekty Urban Art Session, Just Playin, Čerstvé Ovocie_live) a manažér festivalu Fjúžn. Vedie autentickú rubriku Čerstvé Ovocie_FM, každý utorok na Rádiu_FM, ktorá sa venuje profilom mladých, kreatívnych, aktívnych a inšpiratívnych ľudí a ich projektom z oblasti kultúry, spoločenského diania a umenia

Jana Vašáková

Je produkčná manažérka v kultúre (Street Food Park, Dobrý trh pre Punkt n.o., Bratislavský Majáles). Je členkou tímu Zero waste konceptu + jedna z autorov Zero waste príručka “Váš festival bez odpadu” a členkou tímu expertov Vianočných trhov organizovaných Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava.

Podmienky účasti

 • podnikateľ/ka (SZČO, slobodné povolanie, a.s.,…)
 • podnikateľský NACE kód zo Schémy de minimis (https://bit.ly/SKNACE
 • remeselník/remeselníčka
 • 18+ a trvalý pobyt na Slovensku
 • vyplnená Žiadosť o účasť v Programe Trh KC Nitra

ADMINISTRATÍVNE PROCESY V SKRATKE

Uchádzačmi môžu byť podnikatelia (SZČO, slobodné povolanie, právnické osoby). Vyplnenú prihlášku prijmeme v KCN a spracujeme dáta pre Odbornú radu KCN (zložená z odborníkov z praxe), ktorá vyberie 10 uchádzačov podľa týchto kritérií: motivácia a prínos absolvovania trhu pre daného Žiadateľa, schopnosť definovať konkrétny účel využitia účasti v Programe na prípravu a rozbeh vlastného podnikania v KKP a/alebo rozvoj Žiadateľa a jeho schopností v KKP.

 

 

Viac info o výzve

Aktualizácia výzvy k 09. 05. 2023

Prílohy na stiahnutie

Ak ti nie je niečo jasné, ozvi sa našej koordinátorke Lenka

hankova@msunitra.sk

Akadémia KKP

Akadémia kultúrneho a kreatívneho priemyslu (KKP) Kreatívneho centra Nitra (KCN) ponúkne širokú škálu prednášok, workshopov aj individuálnych konzultácií. Naštartovať  alebo zlepšiť svoje podnikanie môžeš prostredníctvom inkubátorov a akcelerátorov, rozvoj kreatívneho talentu a odborných zručností ponúknu laby, štart a zviditeľnenie na trhu podporia podporné a predajné programy. Viac nájdeš v sekcii Akadémia KKP.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

 

Podujatie sa koná v rámci aktivity 2, PaP – Predajné a podporné programy Kreatívneho centra Nitra.

 

Autor ilustrácie Martin Lacko.

Výsledky Výzvy Trh kreatívcov zverejnenej dňa 03.04.2023