Prejav svoju kreativitu naplno

#kreativita
#KCNnetworking
Networking

Ako spraviť prvý krok k tomu aby si sa nebál/nebála pustiť uzdu svojej kreativite?

Je úplne jedno či máš 18 alebo 68, v každom z nás sa skrýva vnútorné dieťa, ktoré si želá robiť veci od srdca, spontánne a bez ohľadu na to, čo si o ňom ostatní pomyslia. 

Na workshope KCN ti Daniel Hevier ukáže cvičenia a techniky pre rozvoj kreativy, ako prelomiť  prvotný pocit hanby, ako uvoľniť svoju kreativitu. Pozrieš sa na umenie z iného uhla pohľadu a bez akademizmov. 

Niekedy stačí naozaj veľmi málo k tomu, aby si našiel činnosť, pri ktorej sa budeš cítiť šťastný. K tomu, aby si začal/začala tvoriť a zarábať kreatívnou činnosťou nepotrebuješ vzdelanie a ani ateliér.

Príď sa s nami sieťovať a začni rozvíjať svoju kreativitu naplno!

 

Termín
05/10/2023
Čas
9:00 - 12:00
Počet účastníkov je limitovaný (podnikatelia aj nepodnikatelia spolu)
25
Pre koho je aktivita určená
Nepodnikatelia (18+)
Miesto
Denné centrum, Baničova 12, Nitra
Deadline prihlásenia
18/06/2023
Cena od
1 €

Lektori

Daniel-Hevier
Daniel Hevier
Je takmer univerzálnou tvorivou osobnosťou. Stal sa autorom poézie, prózy, esejí, básní pre deti, rozprávok, prekladov, autorských antológií pre dospelých i pre deti, textov piesní, divadelných a rozhlasových hier, libret muzikálov, filmových a televíznych scenárov, scenárov pre multimediálne projekty a spolupracuje s rozhlasom aj televíziou. Okrem toho sa venuje výtvarnému umeniu, interpretácii vlastných piesní a autorskému divadlu. Daniel Hevier je aj priekopníkom tvorivého písania na Slovensku, vedie početné workshopy a e-learningové tvorivé písanie online.

Autor fotografie: súkromný archív Daniel Hevier.

Podmienky účasti

nepodnikateľ – fyzická osoba v zmysle Výzvy; trvalý pobyt na území Slovenska; vek 18+; vyplnenie formuláru s povinnými prílohami, ktoré stanovuje Výzva

 

ADMINISTRATÍVNE PROCESY V SKRATKE

Účastníkmi Networkingu môžu byť nepodnikatelia. Vyplnenú prihlášku prijmeme v KCN. Skontrolujeme formálne náležitosti a oprávnenosť žiadateľa. 

Viac info o výzve

Ak ti nie je niečo jasné, ozvi sa našej koordinátorke Peťke.

vatehova@msunitra.sk

Akadémia KKP

Akadémia kultúrneho a kreatívneho priemyslu (KKP) Kreatívneho centra Nitra (KCN) ponúkne širokú škálu prednášok, workshopov aj individuálnych konzultácií. Naštartovať  alebo zlepšiť svoje podnikanie môžete prostredníctvom inkubátorov a akcelerátorov, rozvoj kreatívneho talentu a odborných zručností ponúknu laby, štart a zviditeľnenie na trhu podporia podporné a predajné programy. Viac nájdete v sekcii Akadémia KKP.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 2, Poskytovanie špecifických služieb KC – Organizovanie networkingových aktivít pre členov KC

Výsledky Výzvy na Networking II. s Danielom Hevierom zverejnenej dňa 16.05.2023