DJ’s workshop s DJ VEC

#KCNworkshop
#DJ
DJ_VEC

Techniky, postupy a vychytávky dídžejingu sa môžeš naučiť od toho najpovolanejšieho. Zlatomoravecký dídžej Vec ti odovzdá svoje know-how z profesionálneho dídžejingu priamo na Nádvorí Župného domu počas Dizajn trhu KCN#Kolt.

 

Počet miest je limitovaný (max. 6 účastníkov), preto sa prihlás TU. O výbere uchádzačov ťa budeme informovať. Prihlásiť sa dá najneskôr do 25/07/2023 do 12:00.

Dátum
29/7/2023
Počet účastníkov
6
Prihlasovací formulár
Miesto
Nádvorie Župného domu, Zlaté Moravce
Čas
18:00 - 21:00
Cena
2 €

LEKTOR

DJ_VEC
Branči “Vec” Kováč
DJ, raper a beatmaker

DJ, raper a beatmaker. Toto sú tri role, ktoré ho najlepšie definujú. Vec sa na hudobnej scéne pohybuje od konca 90-tych rokov, keď s Midim tvorili zásadné hip hopové duo Trosky. V roku 1997 im vydalo Sony music album, ktorý dnes nesie prívlastok klasika.  Ako DJ sa prebojoval na svetové finále DMC v Londýne v roku 2001.  Neskôr začal vydávať veci pod vlastným pseudonymom a jeho albumy Dobré ráno (2005), Funkčný veterán (2008), Stereo farbo slepo (2012), EP Domáce Potreby (2016) a EP Zem a Vec (2022) mu priniesli mnoho príležitostí ukázať sa na pódiách hlavne na Slovensku a v Čechách.  Má za sebou spolupráce s umelcami rôznych žánrov a ešte viac pred sebou. V roku 2018 s Tonom S. vydal album Ultrazvuk, ktorý zožal ultra-pozitívne ohlasy a v roku 2021 oslovil Šimona Švidraňa, aby spolu vytvorili širokospektrálne dielo Hudba k láske.  Veca taktiež môžete vidieť koncertovať vo dvojici so Škrupom, ako CP-kombo so Supom alebo Zverkym prípadne so živou kapelou a samozrejme príležitostne aj v pozícii DJa.

 

Autor použitých fotografií: súkromný archív lektora.

Projekt Kreatívne centrum Nitra je spolufinancovaný zo zdrojov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.
Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.
Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy – malé, Kreatívneho centra Nitra.