KCN Talk s Tonbo Diary o budovaní fashion značky // Concept store KCN # Sekáč

#KCNtalk
#budovanieznačky

Pod názvom Tonbo Diary tvorí Marika Beňadik Majorová, brand konzultantka a fotografka. Rozhovor s ňou si budete môcť vypočuť už v sobotu na našom trhu.

 

Marika svoje pracovné skúsenosti z reklamy a marketingu využíva pri spolupráci so slovenskými tvorcami z oblasti dizajnu, módy, umenia a lifestyle, najčastejšie pri budovaní značiek a komunikácie. Je spoluzakladateľkou značiek Kapsula pop up studio a kid. detský shop up. Rada prepája ľudí a projekty, hľadá krásu, fotí, píše a publikuje ako @tonbo_diary Mama Mie #dievcatkosruzovymhalo.

 

V rozhovore s moderátorkou Nikoletou Kováčovou bude hovoriť o budovaní lokálnej fashion značky, dôležitosti dobre nastavenej komunikačnej stratégie, o udržateľnosti značky aj zodpovednom nakupovaní.

 

Pod rozhovore bude možné pýtať sa Mariky otázky.

Dátum
2.9.2023
Vstup
2 eurá
Miesto
Sekáč, Kupecká 11, 949 01 Nitra
Čas
15:00-17:00
Cena
2 €
Facebook event

Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu integrovaný regionálny operačný program.

Svojou účasťou na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií a videa zaznamenaných počas udalosti na reklamné a propagačné účely Kreatívneho centra Nitra.

Podujatie sa koná v rámci aktivity 3, Prezentačné workshopy, Kreatívneho centra Nitra.

Autorom použitej titulnej fotografie: súkromný archív MM.